Velký sál
10
11
12
15
16
17
18
19
20
21
Pá
19.4.
19.4.
So
20.4.
20.4.
Ne
21.4.
21.4.
10
11
12
15
16
17
18
19
20
21
Po
22.4.
22.4.
Út
23.4.
23.4.
DPS
15:00
Eva G.
Děti Pole Sport
Eva Grestenbergerová
5 - 9 let
15:00 - 16:00
Obsazení: ?/10
Nejste přihlášen(a)
JPS
16:00
Eva G.
Junior pole
Eva Grestenbergerová
9 - 14 let
16:00 - 17:00
Obsazení: ?/10
Nejste přihlášen(a)
PS-MIX
17:00
Iveta
Pole sport
Iveta Hloušková
MIX
17:00 - 18:00
Obsazení: ?/10
Nejste přihlášen(a)
Flexi
18:00
Iveta
Flexibilita
Iveta Hloušková
18:00 - 19:00
Obsazení: ?/10
Nejste přihlášen(a)
PDance
19:00
Lucie
Pole dance
Lucie Benová
19:00 - 20:30
Obsazení: ?/10
Nejste přihlášen(a)
Lektor
20:30
Lektorský trénink
20:30 - 21:00
Obsazení: ?/10
Nejste přihlášen(a)
St
24.4.
24.4.
PSMixU
10:00
Tatiana J
Pole Sport
Tatiana Juhásová
Unisex
10:00 - 11:00
Obsazení: ?/10
Nejste přihlášen(a)
PS P/VP
15:00
Míša
Pole sport
Michaela Páťalová
pokročilí/velmi pokročilí
15:00 - 17:00
Obsazení: ?/10
Nejste přihlášen(a)
PS-MP
17:00
Iveta
Pole sport
Iveta Hloušková
mírně pokročilí
17:00 - 18:00
Obsazení: ?/10
Nejste přihlášen(a)
PSMixU
19:00
Martina
Pole Sport
Martina Brzobohatá
Unisex
19:00 - 20:00
Obsazení: ?/10
Nejste přihlášen(a)
Čt
25.4.
25.4.
JPS
15:00
Míša
Junior pole
Michaela Páťalová
9 - 14 let
15:00 - 16:00
Obsazení: ?/10
Nejste přihlášen(a)
DPS
16:00
Míša
Děti Pole Sport
Michaela Páťalová
5 - 9 let
16:00 - 17:00
Obsazení: ?/10
Nejste přihlášen(a)
PS-P
17:00
Míša
Pole sport
Michaela Páťalová
pokročilí
17:00 - 18:00
Obsazení: ?/10
Nejste přihlášen(a)
FlexZ
18:00
Helena
Flexibilita
Helena Pekařová
Záda
18:00 - 19:00
Obsazení: ?/10
Nejste přihlášen(a)
PS-MP
20:00
Tatiana J
Pole sport
Tatiana Juhásová
mírně pokročilí
20:00 - 21:00
Obsazení: ?/10
Nejste přihlášen(a)
Pá
26.4.
26.4.
JPS
16:00
Iveta
Junior pole
Iveta Hloušková
9 - 14 let
16:00 - 17:00
Obsazení: ?/10
Nejste přihlášen(a)
PS-MP
18:00
Tatiana J
Pole sport
Tatiana Juhásová
mírně pokročilí
18:00 - 19:00
Obsazení: ?/10
Nejste přihlášen(a)
PSMixU
19:00
Míša
Pole Sport
Michaela Páťalová
Unisex
19:00 - 20:00
Obsazení: ?/10
Nejste přihlášen(a)
FlexiU
20:00
Míša
Flexibilita
Michaela Páťalová
Unisex
20:00 - 21:00
Obsazení: ?/10
Nejste přihlášen(a)
So
27.4.
27.4.
Ne
28.4.
28.4.
PS P/VP
15:00
Míša
Pole sport
Michaela Páťalová
pokročilí/velmi pokročilí
15:00 - 17:00
Obsazení: ?/10
Nejste přihlášen(a)
FlexiU
17:00
Míša
Flexibilita
Michaela Páťalová
Unisex
17:00 - 18:00
Obsazení: ?/10
Nejste přihlášen(a)
PS-MIX
18:00
Valča
Pole sport
Valentýna Pišťáková
MIX
18:00 - 19:00
Obsazení: ?/10
Nejste přihlášen(a)
10
11
12
15
16
17
18
19
20
21
Po
29.4.
29.4.
PSMixU
10:00
Eva G.
Pole Sport
Eva Grestenbergerová
Unisex
10:00 - 11:00
Obsazení: ?/10
Nejste přihlášen(a)
JPS
16:00
Lucie
Junior pole
Lucie Benová
9 - 14 let
16:00 - 17:00
Obsazení: ?/10
Nejste přihlášen(a)
PS-P
18:00
Eva G.
Pole sport
Eva Grestenbergerová
pokročilí
18:00 - 19:00
Obsazení: ?/10
Nejste přihlášen(a)
Flexi
19:00
Eva G.
Flexibilita
Eva Grestenbergerová
19:00 - 20:00
Obsazení: ?/10
Nejste přihlášen(a)
PS-MP
20:00
Martina
Pole sport
Martina Brzobohatá
mírně pokročilí
20:00 - 21:00
Obsazení: ?/10
Nejste přihlášen(a)
Út
30.4.
30.4.
DPS
15:00
Eva G.
Děti Pole Sport
Eva Grestenbergerová
5 - 9 let
15:00 - 16:00
Obsazení: ?/10
Nejste přihlášen(a)
JPS
16:00
Eva G.
Junior pole
Eva Grestenbergerová
9 - 14 let
16:00 - 17:00
Obsazení: ?/10
Nejste přihlášen(a)
PS-MIX
17:00
Iveta
Pole sport
Iveta Hloušková
MIX
17:00 - 18:00
Obsazení: ?/10
Nejste přihlášen(a)
Flexi
18:00
Iveta
Flexibilita
Iveta Hloušková
Malý sál
18:00 - 19:00
Obsazení: ?/7
Nejste přihlášen(a)
PDance
19:00
Lucie
Pole dance
Lucie Benová
19:00 - 20:30
Obsazení: ?/10
Nejste přihlášen(a)
Lektor
20:30
Lektorský trénink
20:30 - 21:00
Obsazení: ?/10
Nejste přihlášen(a)
St
01.5.
01.5.
PSMixU
10:00
Lucie
Pole Sport
Lucie Benová
Unisex
10:00 - 11:00
Obsazení: ?/10
Nejste přihlášen(a)
FlexiU
11:00
Tatiana J
Flexibilita
Tatiana Juhásová
Unisex
11:00 - 12:00
Obsazení: ?/10
Nejste přihlášen(a)
PS P/VP
15:00
Míša
Pole sport
Michaela Páťalová
pokročilí/velmi pokročilí
15:00 - 17:00
Obsazení: ?/10
Nejste přihlášen(a)
PS-MP
17:00
Iveta
Pole sport
Iveta Hloušková
mírně pokročilí
17:00 - 18:00
Obsazení: ?/10
Nejste přihlášen(a)
PS-Z
18:00
Iveta
Pole sport
Iveta Hloušková
začátečníci
18:00 - 19:00
Obsazení: ?/10
Nejste přihlášen(a)
PSMixU
19:00
Valča
Pole Sport
Valentýna Pišťáková
Unisex
19:00 - 20:00
Obsazení: ?/10
Nejste přihlášen(a)
Čt
02.5.
02.5.
JPS
15:00
Míša
Junior pole
Michaela Páťalová
9 - 14 let
15:00 - 16:00
Obsazení: ?/10
Nejste přihlášen(a)
DPS
16:00
Míša
Děti Pole Sport
Michaela Páťalová
5 - 9 let
16:00 - 17:00
Obsazení: ?/10
Nejste přihlášen(a)
PS-P
17:00
Míša
Pole sport
Michaela Páťalová
pokročilí
17:00 - 18:00
Obsazení: ?/10
Nejste přihlášen(a)
FlexZ
18:00
Kristýna
Flexibilita
Kristýna Liberdová
Záda
18:00 - 19:00
Obsazení: ?/10
Nejste přihlášen(a)
WorkO
19:00
Valča
WorkOut
Valentýna Pišťáková
19:00 - 20:00
Obsazení: ?/10
Nejste přihlášen(a)
PS-MP
20:00
Valča
Pole sport
Valentýna Pišťáková
mírně pokročilí
20:00 - 21:00
Obsazení: ?/10
Nejste přihlášen(a)