Pole dance Olomouc - Tancelář

Velký sál

Zobrazit příštích:
7 dní
14 dní21 dní28 dní35 dní42 dní
 
09
10
16
17
18
19
20
21
So 
04.2.
 
 
 
 
 
 
 
 
Ne 
05.2.
 
 
 
 
 
 
 
 
PS-VP
 
16:00
Míša
Pole sport
 
Michaela Páťalová
velmi pokročilí
16:00 - 17:00
Obsazení: ?/10
PSMixU
 
17:00
Valča
Pole Sport
 
Valentýna Pišťáková
Unisex
17:00 - 18:00
Obsazení: ?/10
FlexiU
 
18:00
Míša
Flexibilita
 
Michaela Páťalová
Unisex
18:00 - 19:00
Obsazení: ?/10
WorkO
 
19:00
Míša
WorkOut
 
Michaela Páťalová

19:00 - 20:00
Obsazení: ?/10

 
09
10
16
17
18
19
20
21
Po 
06.2.
 
 
 
 
 
 
 
 
J+D PS
 
17:00
Nikča
Děti + junioři - pole sport
 
Nikola Fochrová
MIX
17:00 - 18:00
Obsazení: ?/10
PS-Z
 
18:00
Pája
Pole sport
 
Pavlína Prošková
začátečníci
18:00 - 19:00
Obsazení: ?/10
PSMixU
 
19:00
Pája
Pole Sport
 
Pavlína Prošková
Unisex
19:00 - 20:00
Obsazení: ?/10
Út 
07.2.
 
 
 
 
 
 
 
 
J+D PS
 
17:00
Laura A
Děti + junioři - pole sport
 
Laura Azzolina
MIX
17:00 - 18:00
Obsazení: ?/10
FlexiD
 
18:00
Laura A
Flexibilita
 
Laura Azzolina
Děti
18:00 - 19:00
Obsazení: ?/10
Repre
 
19:00
Míša
Reprezentace
 
Michaela Páťalová
Soutěže
19:00 - 20:00
Obsazení: ?/10
PS-MP
 
20:00
Míša
Pole sport
 
Michaela Páťalová
mírně pokročilí
20:00 - 21:00
Obsazení: ?/10
St 
08.2.
 
 
 
 
 
 
 
 
PSMixU
 
09:00
Míša
Pole Sport
 
Michaela Páťalová
Unisex
09:00 - 10:00
Obsazení: ?/10
DPS
 
17:00
 
Děti Pole Sport
 
  
5 - 9 let
17:00 - 18:00
Obsazení: ?/10
PSMixU
 
18:00
MarťaO
Pole Sport
 
Martina Oulehlová
Unisex
18:00 - 19:00
Obsazení: ?/10
PSZ+MP
 
19:00
MarťaO
Pole sport začátečníci + mírně pokročilí
 
Martina Oulehlová

19:00 - 20:00
Obsazení: ?/10
CoPol
 
20:00
Míša
ContemPole
 
Michaela Páťalová

20:00 - 21:00
Obsazení: ?/10
Čt 
09.2.
 
 
 
 
 
 
 
 
PS-Z
 
17:00
MarťaO
Pole sport
 
Martina Oulehlová
začátečníci
17:00 - 18:00
Obsazení: ?/10
JPS
 
18:00
Míša
Junior pole
 
Michaela Páťalová
9 - 14 let
18:00 - 19:00
Obsazení: ?/10
PSMixU
 
19:00
Míša
Pole Sport
 
Michaela Páťalová
Unisex
19:00 - 20:00
Obsazení: ?/10
FlexiU
 
20:00
Valča
Flexibilita
 
Valentýna Pišťáková
Unisex
20:00 - 21:00
Obsazení: ?/10
Pá 
10.2.
 
 
 
 
 
 
 
 
J+D PS
 
17:00
Alča
Děti + junioři - pole sport
 
Alena Pekařová
MIX
17:00 - 18:00
Obsazení: ?/10
PSZ+MP
 
18:00
Alča
Pole sport začátečníci + mírně pokročilí
 
Alena Pekařová

18:00 - 19:00
Obsazení: ?/10
PSMixU
 
19:00
Valča
Pole Sport
 
Valentýna Pišťáková
Unisex
19:00 - 20:00
Obsazení: ?/10
Lektor
 
20:00
Míša
Lektorský trénink
 
Michaela Páťalová

20:00 - 21:00
Obsazení: ?/10

Malý sál

Zobrazit příštích:
7 dní
14 dní21 dní28 dní35 dní42 dní
 
17
18
19
20
21
So 
04.2.
 
 
 
 
 
Ne 
05.2.
 
 
 
 
 

 
17
18
19
20
21
Po 
06.2.
 
 
 
 
 
Jóga
 
17:30
Marťa Š
Jóga
 
Martina Švecová

17:30 - 18:30
Obsazení: ?/7
Contem
 
18:30
Nikča
Contemporary
 
Nikola Fochrová

18:30 - 19:30
Obsazení: ?/6
Út 
07.2.
 
 
 
 
 
Balet
 
19:30
Kristýna
Balet pro dospělé
 
Kristýna Liberdová
Balet
19:30 - 20:30
Obsazení: ?/7
St 
08.2.
 
 
 
 
 
CPP
 
17:30
Martina
Cvičení
 
Martina Kilianová
problémových partií
17:30 - 18:30
Obsazení: ?/7
Jóga
 
18:30
Ika
Jóga
 
Irena Kaczová

18:30 - 19:30
Obsazení: ?/7
Čt 
09.2.
 
 
 
 
 
Pá 
10.2.