Pole dance Olomouc - Tancelář

Velký sál

Zobrazit příštích:
7 dní
14 dní21 dní28 dní35 dní42 dní
 
10
11
12
14
15
16
17
18
19
20
21
Pá 
03.7.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
So 
04.7.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Ne 
05.7.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 
10
11
12
14
15
16
17
18
19
20
21
Po 
06.7.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
J+D PS
 
16:00
Míša
Děti + junioři - pole sport
 
Michaela Páťalová
MIX
16:00 - 17:00
Obsazení: ?/10
PS-Z
 
17:00
Míša
Pole sport
 
Michaela Páťalová
začátečníci
17:00 - 18:00
Obsazení: ?/10
PSMixU
 
18:00
Helena
Pole Sport
 
Helena Pekařová
Unisex
18:00 - 19:00
Obsazení: ?/10
FlexiU
 
19:00
Helena
Flexibilita
 
Helena Pekařová
Unisex
19:00 - 20:00
Obsazení: ?/10
PS-MP
 
20:00
Valča
Pole sport
 
Valentýna Pišťáková
mírně pokročilí
20:00 - 21:00
Obsazení: ?/10
Út 
07.7.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Repre
 
14:00
Míša
Reprezentace
 
Michaela Páťalová
Soutěže
14:00 - 16:00
Obsazení: ?/10
PSZ+MP
 
16:00
Míša
Pole sport začátečníci + mírně pokročilí
 
Michaela Páťalová

16:00 - 17:00
Obsazení: ?/10
DPS
 
17:00
Pája
Děti Pole Sport
 
Pavlína Prošková
5 - 9 let
17:00 - 18:00
Obsazení: ?/10
Lektor
 
19:00
Míša
Lektorský trénink
 
Michaela Páťalová

19:00 - 20:00
Obsazení: ?/10
St 
08.7.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
PSMixU
 
10:00
Pája
Pole Sport
 
Pavlína Prošková
Unisex
10:00 - 11:00
Obsazení: ?/10
FlexiU
 
11:00
Iveta
Flexibilita
 
Iveta Hloušková
Unisex
11:00 - 12:00
Obsazení: ?/10
J+D PS
 
15:00
Alča
Děti + junioři - pole sport
 
Alena Pekařová
MIX
15:00 - 16:00
Obsazení: ?/10
PS-MP
 
16:00
Alča
Pole sport
 
Alena Pekařová
mírně pokročilí
16:00 - 17:00
Obsazení: ?/10
PSMixU
 
17:00
Valča
Pole Sport
 
Valentýna Pišťáková
Unisex
17:00 - 18:00
Obsazení: ?/10
PS-Z
 
18:00
Valča
Pole sport
 
Valentýna Pišťáková
začátečníci
18:00 - 19:00
Obsazení: ?/10
WorkO
 
19:00
Míša
WorkOut
 
Michaela Páťalová

19:00 - 20:00
Obsazení: ?/10
FlexiU
 
20:00
Míša
Flexibilita
 
Michaela Páťalová
Unisex
20:00 - 21:00
Obsazení: ?/10
Čt 
09.7.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
DPS
 
16:00
Pája
Děti Pole Sport
 
Pavlína Prošková
5 - 9 let
16:00 - 17:00
Obsazení: ?/10
PSZ+MP
 
17:00
Pája
Pole sport začátečníci + mírně pokročilí
 
Pavlína Prošková

17:00 - 18:00
Obsazení: ?/10
JPS
 
18:00
Míša
Junior pole
 
Michaela Páťalová
9 - 14 let
18:00 - 19:00
Obsazení: ?/10
PSMixU
 
19:00
Míša
Pole Sport
 
Michaela Páťalová
Unisex
19:00 - 20:00
Obsazení: ?/10
FlexiU
 
20:00
Míša
Flexibilita
 
Michaela Páťalová
Unisex
20:00 - 21:00
Obsazení: ?/10

Malý sál

Zobrazit příštích:
7 dní
14 dní21 dní28 dní35 dní42 dní
 
16
17
18
19
20
21
Pá 
03.7.
 
 
 
 
 
 
So 
04.7.
 
 
 
 
 
 
Ne 
05.7.
 
 
 
 
 
 

 
16
17
18
19
20
21
Po 
06.7.
 
 
 
 
 
 
Contem
 
17:30
Kristýna
Contemporary
 
Kristýna Liberdová

17:30 - 18:30
Obsazení: ?/6
Balet
 
18:30
Kristýna
Balet pro dospělé
 
Kristýna Liberdová
Balet
18:30 - 19:30
Obsazení: ?/7
Jóga
 
19:30
Kristýna
Jóga
 
Kristýna Liberdová

19:30 - 20:30
Obsazení: ?/7
Út 
07.7.
 
 
 
 
 
 
Jóga
 
17:30
Ika
Jóga
 
Irena Kaczová

17:30 - 18:30
Obsazení: ?/7
 
 
St 
08.7.
 
 
 
 
 
 
Contem
 
17:30
Eva Z.
Contemporary
 
Eva Zahradová

17:30 - 18:30
Obsazení: ?/6
Core
 
18:30
Eva Z.
Střed těla
 
Eva Zahradová

18:30 - 19:30
Obsazení: ?/7
Čt 
09.7.
 
 
 
 
 
 
Jóga
 
16:30
Ika
Jóga
 
Irena Kaczová

16:30 - 17:30
Obsazení: ?/7
Jóga
 
17:30
Ika
Jóga
 
Irena Kaczová

17:30 - 18:30
Obsazení: ?/7