Velký sál
10
11
12
15
16
17
18
19
20
21
Čt
17.10.
17.10.
DPS
16:00
Eva G.
Děti Pole Sport
Eva Grestenbergerová
5 - 9 let
16:00 - 17:00
Obsazení: ?/10
Nejste přihlášen(a)
PS-P
17:00
Eva G.
Pole sport
Eva Grestenbergerová
pokročilí
17:00 - 18:00
Obsazení: ?/10
Nejste přihlášen(a)
Flexi
18:00
Eva G.
Flexibilita
Eva Grestenbergerová
18:00 - 19:00
Obsazení: ?/10
Nejste přihlášen(a)
Pá
18.10.
18.10.
JPS
16:00
Pája
Junior pole
Pavlína Prošková
9 - 14 let
16:00 - 17:00
Obsazení: ?/10
Nejste přihlášen(a)
PS-MP
17:00
Pája
Pole sport
Pavlína Prošková
mírně pokročilí
17:00 - 18:00
Obsazení: ?/10
Nejste přihlášen(a)
PSMixU
18:00
Míša
Pole Sport
Michaela Páťalová
Unisex
18:00 - 19:00
Obsazení: ?/10
Nejste přihlášen(a)
FlexiU
19:00
Míša
Flexibilita
Michaela Páťalová
Unisex
19:00 - 20:00
Obsazení: ?/10
Nejste přihlášen(a)
So
19.10.
19.10.
Ne
20.10.
20.10.
PS P/VP
17:00
Míša
Pole sport
Michaela Páťalová
pokročilí/velmi pokročilí
17:00 - 18:00
Obsazení: ?/10
Nejste přihlášen(a)
FlexiU
18:00
Míša
Flexibilita
Michaela Páťalová
Unisex
18:00 - 19:00
Obsazení: ?/10
Nejste přihlášen(a)
PSZ+MP
19:00
Míša
Pole sport začátečníci + mírně pokročilí
Michaela Páťalová
unisex
19:00 - 20:00
Obsazení: ?/10
Nejste přihlášen(a)
10
11
12
15
16
17
18
19
20
21
Po
21.10.
21.10.
JPS
16:00
Lucie
Junior pole
Lucie Benová
9 - 14 let
16:00 - 17:00
Obsazení: ?/10
Nejste přihlášen(a)
PS-Z
17:00
Helena
Pole sport
Helena Pekařová
začátečníci
17:00 - 18:00
Obsazení: ?/10
Nejste přihlášen(a)
PS-P
18:00
Helena
Pole sport
Helena Pekařová
pokročilí
18:00 - 19:00
Obsazení: ?/10
Nejste přihlášen(a)
Flexi
19:00
Helena
Flexibilita
Helena Pekařová
19:00 - 20:00
Obsazení: ?/10
Nejste přihlášen(a)
PS-MP
20:00
Martina
Pole sport
Martina Brzobohatá
mírně pokročilí
20:00 - 21:00
Obsazení: ?/10
Nejste přihlášen(a)
Út
22.10.
22.10.
J+D PS
16:00
Míša
Děti + junioři - pole sport
Michaela Páťalová
MIX
16:00 - 17:00
Obsazení: ?/10
Nejste přihlášen(a)
PS-MIX
17:00
Míša
Pole sport
Michaela Páťalová
MIX
17:00 - 18:00
Obsazení: ?/10
Nejste přihlášen(a)
Flexi
18:00
Kristýna
Flexibilita
Kristýna Liberdová
18:00 - 19:00
Obsazení: ?/10
Nejste přihlášen(a)
Lektor
20:00
Míša
Lektorský trénink
Michaela Páťalová
20:00 - 21:00
Obsazení: ?/10
Nejste přihlášen(a)
St
23.10.
23.10.
PSMixU
10:00
Eva G.
Pole Sport
Eva Grestenbergerová
Unisex
10:00 - 11:00
Obsazení: ?/10
Nejste přihlášen(a)
FlexiU
11:00
Eva G.
Flexibilita
Eva Grestenbergerová
Unisex
11:00 - 12:00
Obsazení: ?/10
Nejste přihlášen(a)
J+D PS
15:00
Eva G.
Děti + junioři - pole sport
Eva Grestenbergerová
MIX
15:00 - 16:00
Obsazení: ?/10
Nejste přihlášen(a)
PS P/VP
16:00
Míša
Pole sport
Michaela Páťalová
pokročilí/velmi pokročilí
16:00 - 18:00
Obsazení: ?/10
Nejste přihlášen(a)
FlexiU
18:00
Míša
Flexibilita
Michaela Páťalová
Unisex
18:00 - 19:00
Obsazení: ?/10
Nejste přihlášen(a)
PSMixU
19:00
Pája
Pole Sport
Pavlína Prošková
Unisex
19:00 - 20:00
Obsazení: ?/10
Nejste přihlášen(a)
PS-Z
20:00
Pavla
Pole sport
Pavla Sekaninová
začátečníci
20:00 - 21:00
Obsazení: ?/10
Nejste přihlášen(a)
Čt
24.10.
24.10.
DPS
16:00
Míša
Děti Pole Sport
Michaela Páťalová
5 - 9 let
16:00 - 17:00
Obsazení: ?/10
Nejste přihlášen(a)
PS-P
17:00
Míša
Pole sport
Michaela Páťalová
pokročilí
17:00 - 18:00
Obsazení: ?/10
Nejste přihlášen(a)
PSMixU
19:00
Eva G.
Pole Sport
Eva Grestenbergerová
Unisex
19:00 - 20:00
Obsazení: ?/10
Nejste přihlášen(a)
PDance
20:00
Helena
Pole dance
Helena Pekařová
20:00 - 21:00
Obsazení: ?/10
Nejste přihlášen(a)
Pá
25.10.
25.10.
JPS
16:00
Pája
Junior pole
Pavlína Prošková
9 - 14 let
16:00 - 17:00
Obsazení: ?/10
Nejste přihlášen(a)
PS-MP
17:00
Pája
Pole sport
Pavlína Prošková
mírně pokročilí
17:00 - 18:00
Obsazení: ?/10
Nejste přihlášen(a)
PSMixU
18:00
Míša
Pole Sport
Michaela Páťalová
Unisex
18:00 - 19:00
Obsazení: ?/10
Nejste přihlášen(a)
FlexiU
19:00
Míša
Flexibilita
Michaela Páťalová
Unisex
19:00 - 20:00
Obsazení: ?/10
Nejste přihlášen(a)
So
26.10.
26.10.
Ne
27.10.
27.10.
PS P/VP
17:00
Míša
Pole sport
Michaela Páťalová
pokročilí/velmi pokročilí
17:00 - 18:00
Obsazení: ?/10
Nejste přihlášen(a)
FlexiU
18:00
Míša
Flexibilita
Michaela Páťalová
Unisex
18:00 - 19:00
Obsazení: ?/10
Nejste přihlášen(a)
PSZ+MP
19:00
Míša
Pole sport začátečníci + mírně pokročilí
Michaela Páťalová
unisex
19:00 - 20:00
Obsazení: ?/10
Nejste přihlášen(a)
10
11
12
15
16
17
18
19
20
21
Po
28.10.
28.10.
Út
29.10.
29.10.
J+D PS
16:00
Míša
Děti + junioři - pole sport
Michaela Páťalová
MIX
16:00 - 17:00
Obsazení: ?/10
Nejste přihlášen(a)
PS-MIX
17:00
Míša
Pole sport
Michaela Páťalová
MIX
17:00 - 18:00
Obsazení: ?/10
Nejste přihlášen(a)
Flexi
18:00
Kristýna
Flexibilita
Kristýna Liberdová
18:00 - 19:00
Obsazení: ?/10
Nejste přihlášen(a)
PSZ+MP
19:00
Lucie
Pole sport začátečníci + mírně pokročilí
Lucie Benová
unisex
19:00 - 20:00
Obsazení: ?/10
Nejste přihlášen(a)
Lektor
20:00
Míša
Lektorský trénink
Michaela Páťalová
20:00 - 21:00
Obsazení: ?/10
Nejste přihlášen(a)
St
30.10.
30.10.
J+D PS
15:00
Pája
Děti + junioři - pole sport
Pavlína Prošková
MIX
15:00 - 16:00
Obsazení: ?/10
Nejste přihlášen(a)
PS P/VP
16:00
Míša
Pole sport
Michaela Páťalová
pokročilí/velmi pokročilí
16:00 - 18:00
Obsazení: ?/10
Nejste přihlášen(a)
FlexiU
18:00
Míša
Flexibilita
Michaela Páťalová
Unisex
18:00 - 19:00
Obsazení: ?/10
Nejste přihlášen(a)
PSMixU
19:00
Martina
Pole Sport
Martina Brzobohatá
Unisex
19:00 - 20:00
Obsazení: ?/10
Nejste přihlášen(a)
PS-Z
20:00
Martina
Pole sport
Martina Brzobohatá
začátečníci
20:00 - 21:00
Obsazení: ?/10
Nejste přihlášen(a)
Čt
31.10.
31.10.
DPS
16:00
Eva G.
Děti Pole Sport
Eva Grestenbergerová
5 - 9 let
16:00 - 17:00
Obsazení: ?/10
Nejste přihlášen(a)
PS-P
17:00
Eva G.
Pole sport
Eva Grestenbergerová
pokročilí
17:00 - 18:00
Obsazení: ?/10
Nejste přihlášen(a)
FlexiU
18:00
Eva G.
Flexibilita
Eva Grestenbergerová
Unisex
18:00 - 19:00
Obsazení: ?/10
Nejste přihlášen(a)
PSMixU
19:00
Helena
Pole Sport
Helena Pekařová
Unisex
19:00 - 20:00
Obsazení: ?/10
Nejste přihlášen(a)
PDance
20:00
Helena
Pole dance
Helena Pekařová
20:00 - 21:00
Obsazení: ?/10
Nejste přihlášen(a)
Pá
01.11.
01.11.
JPS
16:00
Pája
Junior pole
Pavlína Prošková
9 - 14 let
16:00 - 17:00
Obsazení: ?/10
Nejste přihlášen(a)
PS-MP
17:00
Pája
Pole sport
Pavlína Prošková
mírně pokročilí
17:00 - 18:00
Obsazení: ?/10
Nejste přihlášen(a)
PSMixU
18:00
Míša
Pole Sport
Michaela Páťalová
Unisex
18:00 - 19:00
Obsazení: ?/10
Nejste přihlášen(a)
FlexiU
19:00
Míša
Flexibilita
Michaela Páťalová
Unisex
19:00 - 20:00
Obsazení: ?/10
Nejste přihlášen(a)
So
02.11.
02.11.
Ne
03.11.
03.11.
PS P/VP
17:00
Míša
Pole sport
Michaela Páťalová
pokročilí/velmi pokročilí
17:00 - 18:00
Obsazení: ?/10
Nejste přihlášen(a)
FlexiU
18:00
Míša
Flexibilita
Michaela Páťalová
Unisex
18:00 - 19:00
Obsazení: ?/10
Nejste přihlášen(a)
PSZ+MP
19:00
Míša
Pole sport začátečníci + mírně pokročilí
Michaela Páťalová
unisex
19:00 - 20:00
Obsazení: ?/10
Nejste přihlášen(a)