Velký sál
10
11
16
17
18
19
20
21
Po
20.9.
20.9.
JPS
16:00
Míša
Junior pole
Michaela Páťalová
9 - 14 let
16:00 - 17:00
Obsazení: ?/10
Nejste přihlášen(a)
PS-Z
17:00
Helena
Pole sport
Helena Pekařová
začátečníci
17:00 - 18:00
Obsazení: ?/10
Nejste přihlášen(a)
PS-MP
18:00
Helena
Pole sport
Helena Pekařová
mírně pokročilí
18:00 - 19:00
Obsazení: ?/10
Nejste přihlášen(a)
FlexiU
19:00
Pája
Flexibilita
Pavlína Prošková
Unisex
19:00 - 20:00
Obsazení: ?/10
Nejste přihlášen(a)
PSMixU
20:00
Pája
Pole Sport
Pavlína Prošková
Unisex
20:00 - 21:00
Obsazení: ?/10
Nejste přihlášen(a)
Út
21.9.
21.9.
PSZ+MP
16:00
Laura A
Pole sport začátečníci + mírně pokročilí
Laura Azzolina
unisex
16:00 - 17:00
Obsazení: ?/10
Nejste přihlášen(a)
J+D PS
17:00
Laura A
Děti + junioři - pole sport
Laura Azzolina
MIX
17:00 - 18:00
Obsazení: ?/10
Nejste přihlášen(a)
PS P/VP
18:00
Míša
Pole sport
Michaela Páťalová
pokročilí/velmi pokročilí
18:00 - 20:00
Obsazení: ?/10
Nejste přihlášen(a)
St
22.9.
22.9.
DPS
17:00
Pája
Děti Pole Sport
Pavlína Prošková
5 - 9 let
17:00 - 18:00
Obsazení: ?/10
Nejste přihlášen(a)
PSMixU
18:00
Pája
Pole Sport
Pavlína Prošková
Unisex
18:00 - 19:00
Obsazení: ?/10
Nejste přihlášen(a)
FlexiU
19:00
Valča
Flexibilita
Valentýna Pišťáková
Unisex
19:00 - 20:00
Obsazení: ?/10
Nejste přihlášen(a)
PS-Z
20:00
Valča
Pole sport
Valentýna Pišťáková
začátečníci
20:00 - 21:00
Obsazení: ?/10
Nejste přihlášen(a)
Čt
23.9.
23.9.
PSZ+MP
16:00
Valča
Pole sport začátečníci + mírně pokročilí
Valentýna Pišťáková
unisex
16:00 - 17:00
Obsazení: ?/10
Nejste přihlášen(a)
JPS P
18:00
Míša
Junior pole
Michaela Páťalová
Pokročilí
18:00 - 19:00
Obsazení: ?/10
Nejste přihlášen(a)
PSMixU
19:00
Míša
Pole Sport
Michaela Páťalová
Unisex
19:00 - 20:00
Obsazení: ?/10
Nejste přihlášen(a)
FlexiU
20:00
Míša
Flexibilita
Michaela Páťalová
Unisex
20:00 - 21:00
Obsazení: ?/10
Nejste přihlášen(a)
Pá
24.9.
24.9.
J+D PS
17:00
Alča
Děti + junioři - pole sport
Alena Pekařová
MIX
17:00 - 18:00
Obsazení: ?/10
Nejste přihlášen(a)
PSMixU
18:00
Alča
Pole Sport
Alena Pekařová
Unisex
18:00 - 19:00
Obsazení: ?/10
Nejste přihlášen(a)
So
25.9.
25.9.
Ne
26.9.
26.9.
10
11
16
17
18
19
20
21
Po
27.9.
27.9.
JPS
16:00
Míša
Junior pole
Michaela Páťalová
9 - 14 let
16:00 - 17:00
Obsazení: ?/10
Nejste přihlášen(a)
PS-Z
17:00
Alča
Pole sport
Alena Pekařová
začátečníci
17:00 - 18:00
Obsazení: ?/10
Nejste přihlášen(a)
PS-MP
18:00
Alča
Pole sport
Alena Pekařová
mírně pokročilí
18:00 - 19:00
Obsazení: ?/10
Nejste přihlášen(a)
PSMixU
20:00
Pája
Pole Sport
Pavlína Prošková
Unisex
20:00 - 21:00
Obsazení: ?/10
Nejste přihlášen(a)
Út
28.9.
28.9.
J+D PS
17:00
Laura A
Děti + junioři - pole sport
Laura Azzolina
MIX
17:00 - 18:00
Obsazení: ?/10
Nejste přihlášen(a)
PS P/VP
18:00
Míša
Pole sport
Michaela Páťalová
pokročilí/velmi pokročilí
18:00 - 20:00
Obsazení: ?/10
Nejste přihlášen(a)
St
29.9.
29.9.
DPS
17:00
Pája
Děti Pole Sport
Pavlína Prošková
5 - 9 let
17:00 - 18:00
Obsazení: ?/10
Nejste přihlášen(a)
PS-P
18:00
Pája
Pole sport
Pavlína Prošková
pokročilí
18:00 - 19:00
Obsazení: ?/10
Nejste přihlášen(a)
FlexiU
19:00
Valča
Flexibilita
Valentýna Pišťáková
Unisex
19:00 - 20:00
Obsazení: ?/10
Nejste přihlášen(a)
PS-Z
20:00
Valča
Pole sport
Valentýna Pišťáková
začátečníci
20:00 - 21:00
Obsazení: ?/10
Nejste přihlášen(a)
Čt
30.9.
30.9.
PSZ+MP
16:00
Valča
Pole sport začátečníci + mírně pokročilí
Valentýna Pišťáková
unisex
16:00 - 17:00
Obsazení: ?/10
Nejste přihlášen(a)
PS-P
17:00
Valča
Pole sport
Valentýna Pišťáková
pokročilí
17:00 - 18:00
Obsazení: ?/10
Nejste přihlášen(a)
JPS P
18:00
Míša
Junior pole
Michaela Páťalová
Pokročilí
18:00 - 19:00
Obsazení: ?/10
Nejste přihlášen(a)
PSMixU
19:00
Míša
Pole Sport
Michaela Páťalová
Unisex
19:00 - 20:00
Obsazení: ?/10
Nejste přihlášen(a)
FlexiU
20:00
Míša
Flexibilita
Michaela Páťalová
Unisex
20:00 - 21:00
Obsazení: ?/10
Nejste přihlášen(a)
Pá
01.10.
01.10.
J+D PS
17:00
Laura A
Děti + junioři - pole sport
Laura Azzolina
MIX
17:00 - 18:00
Obsazení: ?/10
Nejste přihlášen(a)
PSMixU
18:00
Laura A
Pole Sport
Laura Azzolina
Unisex
18:00 - 19:00
Obsazení: ?/10
Nejste přihlášen(a)
WorkO
19:00
Míša
WorkOut
Michaela Páťalová
19:00 - 20:00
Obsazení: ?/10
Nejste přihlášen(a)
So
02.10.
02.10.
Ne
03.10.
03.10.
10
11
16
17
18
19
20
21
Po
04.10.
04.10.
JPS
16:00
Míša
Junior pole
Michaela Páťalová
9 - 14 let
16:00 - 17:00
Obsazení: ?/10
Nejste přihlášen(a)
PS-Z
17:00
Helena
Pole sport
Helena Pekařová
začátečníci
17:00 - 18:00
Obsazení: ?/10
Nejste přihlášen(a)
PS-MP
18:00
Helena
Pole sport
Helena Pekařová
mírně pokročilí
18:00 - 19:00
Obsazení: ?/10
Nejste přihlášen(a)
PSMixU
19:00
Pája
Pole Sport
Pavlína Prošková
Unisex
19:00 - 20:00
Obsazení: ?/10
Nejste přihlášen(a)
Út
05.10.
05.10.
PSZ+MP
16:00
Laura A
Pole sport začátečníci + mírně pokročilí
Laura Azzolina
unisex
16:00 - 17:00
Obsazení: ?/10
Nejste přihlášen(a)
J+D PS
17:00
Laura A
Děti + junioři - pole sport
Laura Azzolina
MIX
17:00 - 18:00
Obsazení: ?/10
Nejste přihlášen(a)
PS P/VP
18:00
Míša
Pole sport
Michaela Páťalová
pokročilí/velmi pokročilí
18:00 - 20:00
Obsazení: ?/10
Nejste přihlášen(a)
CoPol
20:00
Míša
ContemPole
Michaela Páťalová
20:00 - 21:00
Obsazení: ?/10
Nejste přihlášen(a)
St
06.10.
06.10.
DPS
17:00
Pája
Děti Pole Sport
Pavlína Prošková
5 - 9 let
17:00 - 18:00
Obsazení: ?/10
Nejste přihlášen(a)
PS-P
18:00
Pája
Pole sport
Pavlína Prošková
pokročilí
18:00 - 19:00
Obsazení: ?/10
Nejste přihlášen(a)
FlexiU
19:00
Valča
Flexibilita
Valentýna Pišťáková
Unisex
19:00 - 20:00
Obsazení: ?/10
Nejste přihlášen(a)
PS-Z
20:00
Valča
Pole sport
Valentýna Pišťáková
začátečníci
20:00 - 21:00
Obsazení: ?/10
Nejste přihlášen(a)
Čt
07.10.
07.10.
PS-MP
16:00
Valča
Pole sport
Valentýna Pišťáková
mírně pokročilí
16:00 - 17:00
Obsazení: ?/10
Nejste přihlášen(a)
PS-Z
17:00
Valča
Pole sport
Valentýna Pišťáková
začátečníci
17:00 - 18:00
Obsazení: ?/10
Nejste přihlášen(a)
JPS P
18:00
Míša
Junior pole
Michaela Páťalová
Pokročilí
18:00 - 19:00
Obsazení: ?/10
Nejste přihlášen(a)
PSMixU
19:00
Míša
Pole Sport
Michaela Páťalová
Unisex
19:00 - 20:00
Obsazení: ?/10
Nejste přihlášen(a)
FlexiU
20:00
Míša
Flexibilita
Michaela Páťalová
Unisex
20:00 - 21:00
Obsazení: ?/10
Nejste přihlášen(a)
Pá
08.10.
08.10.
J+D PS
17:00
Alča
Děti + junioři - pole sport
Alena Pekařová
MIX
17:00 - 18:00
Obsazení: ?/10
Nejste přihlášen(a)
PSMixU
18:00
Alča
Pole Sport
Alena Pekařová
Unisex
18:00 - 19:00
Obsazení: ?/10
Nejste přihlášen(a)
WorkO
19:00
Míša
WorkOut
Michaela Páťalová
19:00 - 20:00
Obsazení: ?/10
Nejste přihlášen(a)
So
09.10.
09.10.
Ne
10.10.
10.10.