Pole dance Olomouc - Tancelář

Velký sál

Zobrazit příštích:
7 dní14 dní21 dní28 dní35 dní
42 dní

 
10
11
16
17
18
19
20
21
Po 
20.9.
 
 
 
 
 
 
 
 
JPS
 
16:00
Míša
Junior pole
 
Michaela Páťalová
9 - 14 let
16:00 - 17:00
Obsazení: ?/10
PS-Z
 
17:00
Helena
Pole sport
 
Helena Pekařová
začátečníci
17:00 - 18:00
Obsazení: ?/10
PS-MP
 
18:00
Helena
Pole sport
 
Helena Pekařová
mírně pokročilí
18:00 - 19:00
Obsazení: ?/10
FlexiU
 
19:00
Pája
Flexibilita
 
Pavlína Prošková
Unisex
19:00 - 20:00
Obsazení: ?/10
PSMixU
 
20:00
Pája
Pole Sport
 
Pavlína Prošková
Unisex
20:00 - 21:00
Obsazení: ?/10
Út 
21.9.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
PSZ+MP
 
16:00
Laura A
Pole sport začátečníci + mírně pokročilí
 
Laura Azzolina

16:00 - 17:00
Obsazení: ?/10
J+D PS
 
17:00
Laura A
Děti + junioři - pole sport
 
Laura Azzolina
MIX
17:00 - 18:00
Obsazení: ?/10
PS-VP
 
18:00
Míša
Pole sport
 
Michaela Páťalová
velmi pokročilí
18:00 - 20:00
Obsazení: ?/10
St 
22.9.
 
 
 
 
 
 
 
 
DPS
 
17:00
Pája
Děti Pole Sport
 
Pavlína Prošková
5 - 9 let
17:00 - 18:00
Obsazení: ?/10
PSMixU
 
18:00
Pája
Pole Sport
 
Pavlína Prošková
Unisex
18:00 - 19:00
Obsazení: ?/10
FlexiU
 
19:00
Valča
Flexibilita
 
Valentýna Pišťáková
Unisex
19:00 - 20:00
Obsazení: ?/10
PS-Z
 
20:00
Valča
Pole sport
 
Valentýna Pišťáková
začátečníci
20:00 - 21:00
Obsazení: ?/10
Čt 
23.9.
 
 
 
 
 
 
 
 
PSZ+MP
 
16:00
Valča
Pole sport začátečníci + mírně pokročilí
 
Valentýna Pišťáková

16:00 - 17:00
Obsazení: ?/10
 
JPS P
 
18:00
Míša
Junior pole
 
Michaela Páťalová
Pokročilí
18:00 - 19:00
Obsazení: ?/10
PSMixU
 
19:00
Míša
Pole Sport
 
Michaela Páťalová
Unisex
19:00 - 20:00
Obsazení: ?/10
FlexiU
 
20:00
Míša
Flexibilita
 
Michaela Páťalová
Unisex
20:00 - 21:00
Obsazení: ?/10
Pá 
24.9.
 
 
 
 
 
 
 
 
J+D PS
 
17:00
Alča
Děti + junioři - pole sport
 
Alena Pekařová
MIX
17:00 - 18:00
Obsazení: ?/10
PSMixU
 
18:00
Alča
Pole Sport
 
Alena Pekařová
Unisex
18:00 - 19:00
Obsazení: ?/10
 
So 
25.9.
 
 
 
 
 
 
 
 
Ne 
26.9.
 
 
 
 
 
 
 
 

 
10
11
16
17
18
19
20
21
Po 
27.9.
 
 
 
 
 
 
 
 
JPS
 
16:00
Míša
Junior pole
 
Michaela Páťalová
9 - 14 let
16:00 - 17:00
Obsazení: ?/10
PS-Z
 
17:00
Alča
Pole sport
 
Alena Pekařová
začátečníci
17:00 - 18:00
Obsazení: ?/10
PS-MP
 
18:00
Alča
Pole sport
 
Alena Pekařová
mírně pokročilí
18:00 - 19:00
Obsazení: ?/10
 
PSMixU
 
20:00
Pája
Pole Sport
 
Pavlína Prošková
Unisex
20:00 - 21:00
Obsazení: ?/10
Út 
28.9.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
J+D PS
 
17:00
Laura A
Děti + junioři - pole sport
 
Laura Azzolina
MIX
17:00 - 18:00
Obsazení: ?/10
PS-VP
 
18:00
Míša
Pole sport
 
Michaela Páťalová
velmi pokročilí
18:00 - 20:00
Obsazení: ?/10
St 
29.9.
 
 
 
 
 
 
 
 
DPS
 
17:00
Pája
Děti Pole Sport
 
Pavlína Prošková
5 - 9 let
17:00 - 18:00
Obsazení: ?/10
PS-P
 
18:00
Pája
Pole sport
 
Pavlína Prošková
pokročilí
18:00 - 19:00
Obsazení: ?/10
FlexiU
 
19:00
Valča
Flexibilita
 
Valentýna Pišťáková
Unisex
19:00 - 20:00
Obsazení: ?/10
PS-Z
 
20:00
Valča
Pole sport
 
Valentýna Pišťáková
začátečníci
20:00 - 21:00
Obsazení: ?/10
Čt 
30.9.
 
 
 
 
 
 
 
 
PSZ+MP
 
16:00
Valča
Pole sport začátečníci + mírně pokročilí
 
Valentýna Pišťáková

16:00 - 17:00
Obsazení: ?/10
PS-P
 
17:00
Valča
Pole sport
 
Valentýna Pišťáková
pokročilí
17:00 - 18:00
Obsazení: ?/10
JPS P
 
18:00
Míša
Junior pole
 
Michaela Páťalová
Pokročilí
18:00 - 19:00
Obsazení: ?/10
PSMixU
 
19:00
Míša
Pole Sport
 
Michaela Páťalová
Unisex
19:00 - 20:00
Obsazení: ?/10
FlexiU
 
20:00
Míša
Flexibilita
 
Michaela Páťalová
Unisex
20:00 - 21:00
Obsazení: ?/10
Pá 
01.10.
 
 
 
 
 
 
 
 
J+D PS
 
17:00
Laura A
Děti + junioři - pole sport
 
Laura Azzolina
MIX
17:00 - 18:00
Obsazení: ?/10
PSMixU
 
18:00
Laura A
Pole Sport
 
Laura Azzolina
Unisex
18:00 - 19:00
Obsazení: ?/10
WorkO
 
19:00
Míša
WorkOut
 
Michaela Páťalová

19:00 - 20:00
Obsazení: ?/10
So 
02.10.
 
 
 
 
 
 
 
 
Ne 
03.10.
 
 
 
 
 
 
 
 

 
10
11
16
17
18
19
20
21
Po 
04.10.
 
 
 
 
 
 
 
 
JPS
 
16:00
Míša
Junior pole
 
Michaela Páťalová
9 - 14 let
16:00 - 17:00
Obsazení: ?/10
PS-Z
 
17:00
Helena
Pole sport
 
Helena Pekařová
začátečníci
17:00 - 18:00
Obsazení: ?/10
PS-MP
 
18:00
Helena
Pole sport
 
Helena Pekařová
mírně pokročilí
18:00 - 19:00
Obsazení: ?/10
PSMixU
 
19:00
Pája
Pole Sport
 
Pavlína Prošková
Unisex
19:00 - 20:00
Obsazení: ?/10
Út 
05.10.
 
 
 
 
 
 
 
 
PSZ+MP
 
16:00
Laura A
Pole sport začátečníci + mírně pokročilí
 
Laura Azzolina

16:00 - 17:00
Obsazení: ?/10
J+D PS
 
17:00
Laura A
Děti + junioři - pole sport
 
Laura Azzolina
MIX
17:00 - 18:00
Obsazení: ?/10
PS-VP
 
18:00
Míša
Pole sport
 
Michaela Páťalová
velmi pokročilí
18:00 - 20:00
Obsazení: ?/10
CoPol
 
20:00
Míša
ContemPole
 
Michaela Páťalová

20:00 - 21:00
Obsazení: ?/10
St 
06.10.
 
 
 
 
 
 
 
 
DPS
 
17:00
Pája
Děti Pole Sport
 
Pavlína Prošková
5 - 9 let
17:00 - 18:00
Obsazení: ?/10
PS-P
 
18:00
Pája
Pole sport
 
Pavlína Prošková
pokročilí
18:00 - 19:00
Obsazení: ?/10
FlexiU
 
19:00
Valča
Flexibilita
 
Valentýna Pišťáková
Unisex
19:00 - 20:00
Obsazení: ?/10
PS-Z
 
20:00
Valča
Pole sport
 
Valentýna Pišťáková
začátečníci
20:00 - 21:00
Obsazení: ?/10
Čt 
07.10.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
PS-MP
 
16:00
Valča
Pole sport
 
Valentýna Pišťáková
mírně pokročilí
16:00 - 17:00
Obsazení: ?/10
PS-Z
 
17:00
Valča
Pole sport
 
Valentýna Pišťáková
začátečníci
17:00 - 18:00
Obsazení: ?/10
JPS P
 
18:00
Míša
Junior pole
 
Michaela Páťalová
Pokročilí
18:00 - 19:00
Obsazení: ?/10
PSMixU
 
19:00
Míša
Pole Sport
 
Michaela Páťalová
Unisex
19:00 - 20:00
Obsazení: ?/10
FlexiU
 
20:00
Míša
Flexibilita
 
Michaela Páťalová
Unisex
20:00 - 21:00
Obsazení: ?/10
Pá 
08.10.
 
 
 
 
 
 
 
 
J+D PS
 
17:00
Alča
Děti + junioři - pole sport
 
Alena Pekařová
MIX
17:00 - 18:00
Obsazení: ?/10
PSMixU
 
18:00
Alča
Pole Sport
 
Alena Pekařová
Unisex
18:00 - 19:00
Obsazení: ?/10
WorkO
 
19:00
Míša
WorkOut
 
Michaela Páťalová

19:00 - 20:00
Obsazení: ?/10
So 
09.10.
 
 
 
 
 
 
 
 
Ne 
10.10.
 
 
 
 
 
 
 
 

 
10
11
16
17
18
19
20
21
Po 
11.10.
 
 
 
 
 
 
 
 
JPS
 
16:00
Míša
Junior pole
 
Michaela Páťalová
9 - 14 let
16:00 - 17:00
Obsazení: ?/10
PS-Z
 
17:00
Míša
Pole sport
 
Michaela Páťalová
začátečníci
17:00 - 18:00
Obsazení: ?/10
PS-MP
 
18:00
Pája
Pole sport
 
Pavlína Prošková
mírně pokročilí
18:00 - 19:00
Obsazení: ?/10
PSMixU
 
19:00
Pája
Pole Sport
 
Pavlína Prošková
Unisex
19:00 - 20:00
Obsazení: ?/10
Út 
12.10.
 
 
 
 
 
 
 
 
PSZ+MP
 
16:00
Laura A
Pole sport začátečníci + mírně pokročilí
 
Laura Azzolina

16:00 - 17:00
Obsazení: ?/10
J+D PS
 
17:00
Laura A
Děti + junioři - pole sport
 
Laura Azzolina
MIX
17:00 - 18:00
Obsazení: ?/10
PS-VP
 
18:00
Míša
Pole sport
 
Michaela Páťalová
velmi pokročilí
18:00 - 20:00
Obsazení: ?/10
CoPol
 
20:00
Míša
ContemPole
 
Michaela Páťalová

20:00 - 21:00
Obsazení: ?/10
St 
13.10.
 
 
 
 
 
 
 
 
DPS
 
17:00
Pája
Děti Pole Sport
 
Pavlína Prošková
5 - 9 let
17:00 - 18:00
Obsazení: ?/10
PS-P
 
18:00
Pája
Pole sport
 
Pavlína Prošková
pokročilí
18:00 - 19:00
Obsazení: ?/10
FlexiU
 
19:00
Valča
Flexibilita
 
Valentýna Pišťáková
Unisex
19:00 - 20:00
Obsazení: ?/10
PS-Z
 
20:00
Valča
Pole sport
 
Valentýna Pišťáková
začátečníci
20:00 - 21:00
Obsazení: ?/10
Čt 
14.10.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
PS-Z
 
17:00
Valča
Pole sport
 
Valentýna Pišťáková
začátečníci
17:00 - 18:00
Obsazení: ?/10
JPS P
 
18:00
Míša
Junior pole
 
Michaela Páťalová
Pokročilí
18:00 - 19:00
Obsazení: ?/10
PSMixU
 
19:00
Míša
Pole Sport
 
Michaela Páťalová
Unisex
19:00 - 20:00
Obsazení: ?/10
FlexiU
 
20:00
Míša
Flexibilita
 
Michaela Páťalová
Unisex
20:00 - 21:00
Obsazení: ?/10
Pá 
15.10.
 
 
 
 
 
 
 
 
J+D PS
 
17:00
Laura A
Děti + junioři - pole sport
 
Laura Azzolina
MIX
17:00 - 18:00
Obsazení: ?/10
PSMixU
 
18:00
Laura A
Pole Sport
 
Laura Azzolina
Unisex
18:00 - 19:00
Obsazení: ?/10
 
So 
16.10.
 
 
 
 
 
 
 
 
Ne 
17.10.
 
 
 
 
 
 
 
 
PS-VP
 
17:00
Míša
Pole sport
 
Michaela Páťalová
velmi pokročilí
17:00 - 18:00
Obsazení: ?/10
FlexiU
 
18:00
Míša
Flexibilita
 
Michaela Páťalová
Unisex
18:00 - 19:00
Obsazení: ?/10
 
PS-Z
 
20:00
Alča
Pole sport
 
Alena Pekařová
začátečníci
20:00 - 21:00
Obsazení: ?/10

 
10
11
16
17
18
19
20
21
Po 
18.10.
 
 
 
 
 
 
 
 
JPS
 
16:00
Míša
Junior pole
 
Michaela Páťalová
9 - 14 let
16:00 - 17:00
Obsazení: ?/10
PS-Z
 
17:00
Helena
Pole sport
 
Helena Pekařová
začátečníci
17:00 - 18:00
Obsazení: ?/10
PS-MP
 
18:00
Helena
Pole sport
 
Helena Pekařová
mírně pokročilí
18:00 - 19:00
Obsazení: ?/10
PSMixU
 
19:00
Pája
Pole Sport
 
Pavlína Prošková
Unisex
19:00 - 20:00
Obsazení: ?/10
Út 
19.10.
 
 
 
 
 
 
 
 
PSZ+MP
 
16:00
Laura A
Pole sport začátečníci + mírně pokročilí
 
Laura Azzolina

16:00 - 17:00
Obsazení: ?/10
J+D PS
 
17:00
Laura A
Děti + junioři - pole sport
 
Laura Azzolina
MIX
17:00 - 18:00
Obsazení: ?/10
PS-VP
 
18:00
Míša
Pole sport
 
Michaela Páťalová
velmi pokročilí
18:00 - 20:00
Obsazení: ?/10
 
St 
20.10.
 
 
 
 
 
 
 
 
DPS
 
17:00
Pája
Děti Pole Sport
 
Pavlína Prošková
5 - 9 let
17:00 - 18:00
Obsazení: ?/10
PS-P
 
18:00
Pája
Pole sport
 
Pavlína Prošková
pokročilí
18:00 - 19:00
Obsazení: ?/10
FlexiU
 
19:00
Valča
Flexibilita
 
Valentýna Pišťáková
Unisex
19:00 - 20:00
Obsazení: ?/10
PS-Z
 
20:00
Valča
Pole sport
 
Valentýna Pišťáková
začátečníci
20:00 - 21:00
Obsazení: ?/10
Čt 
21.10.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
PS-Z
 
17:00
Valča
Pole sport
 
Valentýna Pišťáková
začátečníci
17:00 - 18:00
Obsazení: ?/10
JPS P
 
18:00
Míša
Junior pole
 
Michaela Páťalová
Pokročilí
18:00 - 19:00
Obsazení: ?/10
PSMixU
 
19:00
Míša
Pole Sport
 
Michaela Páťalová
Unisex
19:00 - 20:00
Obsazení: ?/10
FlexiU
 
20:00
Míša
Flexibilita
 
Michaela Páťalová
Unisex
20:00 - 21:00
Obsazení: ?/10
Pá 
22.10.
 
 
 
 
 
 
 
 
J+D PS
 
17:00
Alča
Děti + junioři - pole sport
 
Alena Pekařová
MIX
17:00 - 18:00
Obsazení: ?/10
PSMixU
 
18:00
Alča
Pole Sport
 
Alena Pekařová
Unisex
18:00 - 19:00
Obsazení: ?/10
PSZ+MP
 
19:00
Míša
Pole sport začátečníci + mírně pokročilí
 
Michaela Páťalová

19:00 - 20:00
Obsazení: ?/10
So 
23.10.
 
 
 
 
 
 
 
 
Ne 
24.10.
 
 
 
 
 
 
 
 
PS-VP
 
17:00
Míša
Pole sport
 
Michaela Páťalová
velmi pokročilí
17:00 - 18:00
Obsazení: ?/10
FlexiU
 
18:00
Míša
Flexibilita
 
Michaela Páťalová
Unisex
18:00 - 19:00
Obsazení: ?/10
 
PS-Z
 
20:00
Alča
Pole sport
 
Alena Pekařová
začátečníci
20:00 - 21:00
Obsazení: ?/10

 
10
11
16
17
18
19
20
21
Po 
25.10.
 
 
 
 
 
 
 
 
JPS
 
16:00
Míša
Junior pole
 
Michaela Páťalová
9 - 14 let
16:00 - 17:00
Obsazení: ?/10
PS-Z
 
17:00
Helena
Pole sport
 
Helena Pekařová
začátečníci
17:00 - 18:00
Obsazení: ?/10
PS-MP
 
18:00
Helena
Pole sport
 
Helena Pekařová
mírně pokročilí
18:00 - 19:00
Obsazení: ?/10
PSMixU
 
19:00
Pája
Pole Sport
 
Pavlína Prošková
Unisex
19:00 - 20:00
Obsazení: ?/10
Út 
26.10.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
J+D PS
 
17:00
Laura A
Děti + junioři - pole sport
 
Laura Azzolina
MIX
17:00 - 18:00
Obsazení: ?/10
PS-VP
 
18:00
Míša
Pole sport
 
Michaela Páťalová
velmi pokročilí
18:00 - 20:00
Obsazení: ?/10
CoPol
 
20:00
Míša
ContemPole
 
Michaela Páťalová

20:00 - 21:00
Obsazení: ?/10
St 
27.10.
 
 
 
 
 
 
 
 
DPS
 
17:00
Pája
Děti Pole Sport
 
Pavlína Prošková
5 - 9 let
17:00 - 18:00
Obsazení: ?/10
PS-P
 
18:00
Pája
Pole sport
 
Pavlína Prošková
pokročilí
18:00 - 19:00
Obsazení: ?/10
FlexiU
 
19:00
Valča
Flexibilita
 
Valentýna Pišťáková
Unisex
19:00 - 20:00
Obsazení: ?/10
PS-Z
 
20:00
Valča
Pole sport
 
Valentýna Pišťáková
začátečníci
20:00 - 21:00
Obsazení: ?/10
Čt 
28.10.
 
 
 
 
 
 
 
 
PSMixU
 
10:00
Pája
Pole Sport
 
Pavlína Prošková
Unisex
10:00 - 11:00
Obsazení: ?/10
PS-MP
 
16:00
Valča
Pole sport
 
Valentýna Pišťáková
mírně pokročilí
16:00 - 17:00
Obsazení: ?/10
PS-Z
 
17:00
Valča
Pole sport
 
Valentýna Pišťáková
začátečníci
17:00 - 18:00
Obsazení: ?/10
JPS P
 
18:00
Míša
Junior pole
 
Michaela Páťalová
Pokročilí
18:00 - 19:00
Obsazení: ?/10
PSMixU
 
19:00
Míša
Pole Sport
 
Michaela Páťalová
Unisex
19:00 - 20:00
Obsazení: ?/10
FlexiU
 
20:00
Míša
Flexibilita
 
Michaela Páťalová
Unisex
20:00 - 21:00
Obsazení: ?/10
Pá 
29.10.
 
 
 
 
 
 
 
 
J+D PS
 
17:00
Laura A
Děti + junioři - pole sport
 
Laura Azzolina
MIX
17:00 - 18:00
Obsazení: ?/10
PSMixU
 
18:00
Laura A
Pole Sport
 
Laura Azzolina
Unisex
18:00 - 19:00
Obsazení: ?/10
PSZ+MP
 
19:00
Míša
Pole sport začátečníci + mírně pokročilí
 
Michaela Páťalová

19:00 - 20:00
Obsazení: ?/10
So 
30.10.
 
 
 
 
 
 
 
 
Ne 
31.10.
 
 
 
 
 
 
 
 
PS-VP
 
17:00
Míša
Pole sport
 
Michaela Páťalová
velmi pokročilí
17:00 - 18:00
Obsazení: ?/10
FlexiU
 
18:00
Míša
Flexibilita
 
Michaela Páťalová
Unisex
18:00 - 19:00
Obsazení: ?/10
PS-Z
 
19:00
Alča
Pole sport
 
Alena Pekařová
začátečníci
19:00 - 20:00
Obsazení: ?/10

Malý sál

Zobrazit příštích:
7 dní14 dní21 dní28 dní35 dní
42 dní

 
16
17
18
19
20
21
Po 
20.9.
 
 
 
 
 
 
 
Út 
21.9.
 
 
 
 
 
 
 
Jóga
 
18:30
Ika
Jóga
 
Irena Kaczová

18:30 - 19:30
Obsazení: ?/7
 
St 
22.9.
 
 
 
 
 
 
TT
 
17:30
Eva Z.
Taneční technika
 
Eva Zahradová

17:30 - 18:30
Obsazení: ?/6
 
Čt 
23.9.
 
 
 
 
 
 
Pá 
24.9.
 
 
 
 
 
 
 
So 
25.9.
 
 
 
 
 
 
Ne 
26.9.
 
 
 
 
 
 

 
16
17
18
19
20
21
Po 
27.9.
 
 
 
 
 
 
 
 
Út 
28.9.
 
 
 
 
 
 
 
Jóga
 
18:30
Ika
Jóga
 
Irena Kaczová

18:30 - 19:30
Obsazení: ?/7
 
St 
29.9.
 
 
 
 
 
 
TT
 
17:30
Eva Z.
Taneční technika
 
Eva Zahradová

17:30 - 18:30
Obsazení: ?/6
Contem
 
18:30
Eva Z.
Contemporary
 
Eva Zahradová

18:30 - 19:30
Obsazení: ?/6
Čt 
30.9.
 
 
 
 
 
 
Pá 
01.10.
 
 
 
 
 
 
Jóga
 
17:00
Ika
Jóga
 
Irena Kaczová

17:00 - 18:00
Obsazení: ?/7
So 
02.10.
 
 
 
 
 
 
Ne 
03.10.
 
 
 
 
 
 

 
16
17
18
19
20
21
Po 
04.10.
 
 
 
 
 
 
 
 
Út 
05.10.
 
 
 
 
 
 
 
Jóga
 
18:30
Ika
Jóga
 
Irena Kaczová

18:30 - 19:30
Obsazení: ?/7
 
St 
06.10.
 
 
 
 
 
 
TT
 
17:30
Eva Z.
Taneční technika
 
Eva Zahradová

17:30 - 18:30
Obsazení: ?/6
Contem
 
18:30
Eva Z.
Contemporary
 
Eva Zahradová

18:30 - 19:30
Obsazení: ?/6
Čt 
07.10.
 
 
 
 
 
 
CPP
 
17:30
Martina
Cvičení
 
Martina Kilianová
problémových partií
17:30 - 18:30
Obsazení: ?/7
Pá 
08.10.
 
 
 
 
 
 
Jóga
 
17:00
Ika
Jóga
 
Irena Kaczová

17:00 - 18:00
Obsazení: ?/7
So 
09.10.
 
 
 
 
 
 
Ne 
10.10.
 
 
 
 
 
 

 
16
17
18
19
20
21
Po 
11.10.
 
 
 
 
 
 
 
 
Út 
12.10.
 
 
 
 
 
 
 
Jóga
 
18:30
Ika
Jóga
 
Irena Kaczová

18:30 - 19:30
Obsazení: ?/7
 
St 
13.10.
 
 
 
 
 
 
TT
 
17:30
Eva Z.
Taneční technika
 
Eva Zahradová

17:30 - 18:30
Obsazení: ?/6
Contem
 
18:30
Eva Z.
Contemporary
 
Eva Zahradová

18:30 - 19:30
Obsazení: ?/6
Čt 
14.10.
 
 
 
 
 
 
CPP
 
17:30
Martina
Cvičení
 
Martina Kilianová
problémových partií
17:30 - 18:30
Obsazení: ?/7
Pá 
15.10.
 
 
 
 
 
 
Jóga
 
17:00
Ika
Jóga
 
Irena Kaczová

17:00 - 18:00
Obsazení: ?/7
So 
16.10.
 
 
 
 
 
 
Ne 
17.10.
 
 
 
 
 
 

 
16
17
18
19
20
21
Po 
18.10.
 
 
 
 
 
 
Jóga
 
19:30
Marťa Š
Jóga
 
Martina Švecová

19:30 - 20:30
Obsazení: ?/7
Út 
19.10.
 
 
 
 
 
 
Core
 
19:30
Iveta
Střed těla
 
Iveta Hloušková

19:30 - 20:30
Obsazení: ?/7
St 
20.10.
 
 
 
 
 
 
TT
 
17:30
Eva Z.
Taneční technika
 
Eva Zahradová

17:30 - 18:30
Obsazení: ?/6
Contem
 
18:30
Eva Z.
Contemporary
 
Eva Zahradová

18:30 - 19:30
Obsazení: ?/6
Balet
 
19:30
Kristýna
Balet pro dospělé
 
Kristýna Liberdová
Balet
19:30 - 20:30
Obsazení: ?/7
Čt 
21.10.
 
 
 
 
 
 
CPP
 
17:30
Martina
Cvičení
 
Martina Kilianová
problémových partií
17:30 - 18:30
Obsazení: ?/7
Pá 
22.10.
 
 
 
 
 
 
Jóga
 
17:00
Kristýna
Jóga
 
Kristýna Liberdová

17:00 - 18:00
Obsazení: ?/7
So 
23.10.
 
 
 
 
 
 
Ne 
24.10.
 
 
 
 
 
 

 
16
17
18
19
20
21
Po 
25.10.
 
 
 
 
 
 
TanP
 
16:30
František
Taneční přípravka
 
František Topič
děti 4-6 let
16:30 - 17:30
Obsazení: ?/8
 
 
Út 
26.10.
 
 
 
 
 
 
Core
 
19:30
Pája
Střed těla
 
Pavlína Prošková

19:30 - 20:30
Obsazení: ?/7
St 
27.10.
 
 
 
 
 
 
 
Contem
 
18:30
František
Contemporary
 
František Topič

18:30 - 19:30
Obsazení: ?/6
Contem
 
19:30
František
Contemporary
 
František Topič

19:30 - 20:30
Obsazení: ?/6
Čt 
28.10.
 
 
 
 
 
 
CPP
 
17:30
Martina
Cvičení
 
Martina Kilianová
problémových partií
17:30 - 18:30
Obsazení: ?/7
Pá 
29.10.
 
 
 
 
 
 
Jóga
 
17:00
Ika
Jóga
 
Irena Kaczová

17:00 - 18:00
Obsazení: ?/7
So 
30.10.
 
 
 
 
 
 
Ne 
31.10.